FAQ

1. Co potřebuji k založení společnosti?

Jediné podklady, které budeme od Vás potřebovat, jsou aktuální výpis z rejstříku trestů a místo, kde bude společnost usídlena.

2. Jsou inzerované ceny za založení společnosti konečné?

ANO! Vyberete si základní konfiguraci z cenové nabídky a k ní libovolné balíčky. Součet těchto částek tvoří konečnou cenu, kterou za založení společnosti zaplatíte.

3. Kdy můžu začít podnikat?

Vše se odvíjí od rychlosti dodání Vašich podkladů. Standardně zakládáme společnosti do 1 týdne od dodání podkladů. V případě zakoupení balíčku Basic, můžete začít podnikat do 24 hodin od dodání podkladů.

4. Nemám kde umístit sídlo, co s tím?

Zařídíme Vám sídlo na 12 měsíců u společnosti specializující se na pronájem sídla obchodním společnostem. Získáte tak čas na nalezení vhodného prostoru pro usídlení společnosti. Po uplynutí 12 měsíců můžete společnost přesídlit či pokračovat s virtuálním sídlem.

5. Nejsem z Prahy, mohu u Vás koupit s.r.o.?

Ano, stačí nás kontaktovat a my s Vámi domluvíme postup dodání potřebných dokumentů přes přepravní společnost. Vše ostatní je na nás.

6. Není pro mě lepší dojít k notáři?

Každý může k založení společnosti využít služeb notáře, ale ne každý rozumí právnické terminologii a má několik hodin či dnů volného času, aby vše potřebné zařídil. Rovněž je potřeba vzít v úvahu, že počet notářů je v rámci České republiky omezen zákonem a proto může trvat delší dobu, než si na Vás notář udělá čas. My spolupracujeme s osvědčenými notáři, kteří jsou schopni pružně reagovat na naši poptávku. Díky tomu jsme schopni nastartovat Vaše podnikání v co nejkratším čase.